Dekorative metallstjerner i kobber. Herlige adventsstjerner som sprer herlig julestemning i huset. Stjernen har plass til en lyskilde. Laget i Sverige.

| Farge: | Kopper |
| Sokkel: | E14 |
| Produsert i Europa: | Ja |
| Type stjerne: | Hengende |
| Oppheng: | Inkludert |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 25 cm |
| Bredde: | 25 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslengde: | 350 cm |
| Material: | Metall |
| Produktvekt: | 0,24 kg |
| Produksjonsland: | SE |
| Artikkel-ID: | 798-10 |






Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din