Messingfarget metallstjerne med mange fine detaljer. En nydelig julestjerne å pynte vinduet med. Leveres med 3,5 m hvit ledning og støpsel. Lyskilde er ikke inkludert.

| Farge: | Messing |
| Sokkel: | E14 |
| Produsert i Europa: | Ja |
| Type stjerne: | Hengende |
| Oppheng: | Inkludert |
| Watt: | 25W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 36 cm |
| Bredde: | 25 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslengde: | 3,5 cm |
| Material: | Metall |
| Produktvekt: | 0,3 kg |
| Produksjonsland: | SE |
| Artikkel-ID: | 797-00 |






Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din