Gå inn i en vinterlig miniatyrverden med denne mekaniske juledekorasjonen – en sjarmerende togstasjon i rolige omgivelser. Kraftige LED-lys og innebygd musikk sprer en herlig julefølelse mens toget snurrer rundt pynten. En magisk dekorasjon som bringer tankene til barndommens juler! Drevet av 3xAA-batterier (1,5V – ikke inkludert). Transformator inkludert med 1,8m gjennomsiktig ledning og plugg. Integrert LED-belysning.

| Farge: | Flerfarget |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Høyde: | 17 cm |
| Bredde: | 23,5 cm |
| Dybde: | 16 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 0.45 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 3446-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din