Sjarmerende og leken – denne sittende katten i akryl sprer varme med sine 40 varmhvite LED-lys. Perfekt for å lyse opp både hjem og bedrifter med IP44-klassifiseringen. En søt dekorasjon som passer hele året, men ekstra fin i den koselige vinterferien! Transformatoren leveres med 5m hvit ledning og plugg. Integrert LED-belysning.

| Farge: | Klar |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Nei |
| Bruk av julebelysning: | Utendørs |
| Høyde: | 34 cm |
| Bredde: | 27 cm |
| Dybde: | 18 cm |
| Ledningslengde: | 500 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 2,5lm |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2500K |
| Produktvekt: | 1.1 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 6259-103 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din