Luciak er en trelysestake med fem lys. En dekorativ lysestake som sprer en varm julestemning i hjemmet. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 5 utskiftbare E10 lyspærer (55V).
MERK! Lysestaken er håndmalt, noe som kan gi forskjeller og merker som ikke kan unngås.

| Farge: | Flerbruk |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3 |
| Antall lyskilder: | 5 |
| Høyde: | 22 cm |
| Bredde: | 33 cm |
| Dybde: | 7 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Tre |
| Produktvekt: | 0,93 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 655-80 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din