Spre juleglede innendørs med denne sjarmerende teddybjørnen i vinterklær! Den rommer et fargesterkt og skinnende juletre som skaper en koselig atmosfære. Batteridrevet (2xAA – ikke inkludert) med 6 timers timer. En leken og stemningsfull julepynt for hele familien! Integrert LED-belysning.

| Farge: | Flerfarget |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Høyde: | 38 cm |
| Bredde: | 21 cm |
| Dybde: | 13,5 cm |
| Lumen: | 2lm |
| Material: | Polyresin |
| Produktvekt: | 1.6 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 4171-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din