Lag et klassisk og stemningsfullt juletre med denne lyslenken med hvite lys. Hver lyslenke har en integrert LED-pære med en 3D-flamme som gir et livlig inntrykk og sprer en vakker varm hvit glød. Lyslenken består av 25 lys med en avstand på omtrent 65 cm mellom hvert, fordelt over en total lengde på 1680 cm. I tillegg er en 5 meter lang tilkoblingskabel og transformator inkludert. Med en IP44-klassifisering er lyslenken like egnet for utendørs som innendørs bruk.

| : | Grønn |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Nei |
| Bruk av julebelysning: | Utendørs |
| Lysfargetone: | Varmhvitt Lys |
| Watt: | 1,5W |
| Antall lyskilder: | 25 |
| Lengde: | 1680 cm |
| Ledningslengde: | 500 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 0,56 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 1103-020 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din