Skap en leken og fargerik julestemning med denne julenissen i en varmluftsballong. Dekorasjonen er laget av plast og har integrert LED-belysning med 11 dioder som lyser i forskjellige farger og gir en stemningsfull glød. Med en høyde på omtrent 30 cm vil den være et fint blikkfang i hjemmet. Drevet av 3 AA-batterier (ikke inkludert) og leveres også med en USB-kabel for bruk med ledning (transformator ikke inkludert).

| : | Flerfarget |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Utendørs |
| Watt: | 0,7W |
| Høyde: | 31,5 cm |
| Diameter: | 16 cm |
| Material: | Plast |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Produktvekt: | 0,7 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 4240-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din