
| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | E14 |
| Type stjerne: | Hengende |
| Oppheng: | Ikke inkludert |
| Watt: | 25W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 70 cm |
| Diameter: | 70 cm |
| Dybde: | 24 cm |
| Material: | Papir |
| Produktvekt: | 0,4 kg |
| Produksjonsland: | IN |
| Artikkel-ID: | 501-70-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din
Må dessverre nevne at begge stjernene jeg fikk tilsendt var skittene og som tydelig har vært i bruk. Spissene på stjerne var også krøllet/knekt.. Kjedelig å få et produkt som tydelig har bruksskade og ikke fremstår som nye. (Helt ok at de har vært prøvd etc, men ikke som disse)