Juletrestreng med 360 LED-lys med en vakker varm glød. Den grønne sløyfen er ca. 2 meter høy med 8 tråder som deler seg for å gi en jevn fordeling av lysdiodene. Perfekt til juletreet både innendørs og utendørs. Leveres med 5m tilkoblingskabel og transformator. Brennetid: 7000 timer.

| Farge: | Grønn |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Nei |
| Bruk av julebelysning: | Utendørs |
| Watt: | 5,7W |
| Høyde: | 2 cm |
| Diameter: | 7 cm |
| Ledningslengde: | 5 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 1900K |
| Produktvekt: | 0,46 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 594-13-1 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din