Sammenleggbar elektrisk lysestake med 7 lys, laget av gråmalt tre, dekorert med svarte ringer rundt hvert lys for en elegant touch. Det moderne designet gir et stilig preg og pærene sprer en varm, innbydende glød. Perfekt for å skape atmosfære i ferier og passer i vinduer eller i hyller. Leveres med 1,7 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Inkluderer 7 utskiftbare E10-pærer (34V).

| Farge: | Grå |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3W |
| Høyde: | 56,5 cm |
| Bredde: | 56 cm |
| Dybde: | 13,2 cm |
| Ledningslengde: | 170 cm |
| Lumen: | 8lm |
| Material: | Tre |
| Kelvin: | 2100K |
| Produktvekt: | 0.9 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 3590-370 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din