Et elegant brunt dekorativt tre som lyser opp vinteren vakkert med sine 120 varmhvite LED-lys. Den rene designen gir et moderne uttrykk, perfekt for både innendørs og utendørs miljøer. takket være IP44-klassifisering. Skap en atmosfærisk atmosfære med denne lysstrengen – en dekorasjonsfavoritt i juletider og hele året! Transformator følger med 5m sort ledning og plugg. Integrert LED-belysning.

| Farge: | Brun |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Nei |
| Bruk av julebelysning: | Utendørs |
| Watt: | 3,6W |
| Høyde: | 150 cm |
| Diameter: | 85 cm |
| Ledningslengde: | 500 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 2lm |
| Material: | Metall, plast |
| Kelvin: | 2600-2800K |
| Produktvekt: | 1.25 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 3378-600 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din