
| : | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 20W |
| Høyde: | 4 cm |
| Bredde: | 6 cm |
| Lengde: | 118 cm |
| Lumen: | 2000lm |
| Material: | Stål, plast |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 1,9 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 7512015 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din