
| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 9.6 |
| Høyde: | 2 cm |
| Bredde: | 5.5 cm |
| Lengde: | 58 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Lumen: | 865 |
| Installasjon vegglampe: | Leveres med ledning og EU-støpsel |
| Material: | Aluminium, plast |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 0.4 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | V816/05 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din