
| Sokkel: | E27 |
| Produsert i Europa: | Ja |
| Watt: | 10W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 32,5 cm |
| Bredde: | 36 cm |
| Dybde: | 43 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Installasjon vegglampe: | Fast montering/Skrus opp |
| Material: | Rå kobber, glass |
| Produktvekt: | 2,9 kg |
| Produksjonsland: | SE |
| Modell Utelampe: | Rundstrålende |
| Artikkel-ID: | 7705652 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din