
| : | Svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 1W |
| Høyde: | 41 cm |
| Bredde: | 6 cm |
| Dybde: | 11,5 cm |
| Ledningslengde: | 1000 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 70lm |
| Material: | Aluminium, akryl |
| Kelvin: | 3500K |
| Produktvekt: | 1,2 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 7645-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din