
| : | Grå |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 0,54W |
| Høyde: | 13 cm |
| Bredde: | 14 cm |
| Dybde: | 13 cm |
| Ledningslengde: | 800 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 6lm |
| Material: | Polyresin |
| Kelvin: | 2700K |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 7660-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din