Elegant adventslysestake i form av en sløyfe. Laget i tre og malt i beige. Plasser den enkle, men elegante lysestaken i et vindu eller på en skjenk for en deilig julestemning. Dette produktet har FSC® merkelapp. Leveres med 1,8 m hvit ledning, strømbryter og støpsel. Leveres med 5 utskiftbare E10 lyspærer (55V).

| Farge: | Beige |
| Sokkel: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nei |
| Watt: | 3 |
| Antall lyskilder: | 5 |
| Høyde: | 33 cm |
| Bredde: | 51.5 cm |
| Dybde: | 6 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Tre, plast |
| Produktvekt: | 0,52 kg |
| Produksjonsland: | IN |
| Artikkel-ID: | 214-82-1 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din