
| Farge: | Antikk sølv |
| Oppheng: | Henges på takkrok |
| Sokkel: | E14 |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 40 W |
| Antall lyskilder: | 6 |
| Høyde: | 60 cm |
| Diameter: | 58 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Material: | metall |
| Produktvekt: | 6.6 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 15586-26 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din