
| Sokkel: | E14 |
| Watt: | 40W |
| Antall lyskilder: | 2 |
| Høyde: | 12,7 cm |
| Lengde: | 44,5 cm |
| Dybde: | 31,8 cm |
| Installasjon vegglampe: | Fast montering/Skrus opp |
| Material: | Stål |
| På/Av: | Via veggbryter/dimmer |
| Produktvekt: | 1,5 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | WINCHFIELD-PLM-AB |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din