
| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 0.3 |
| Høyde: | 9.5 cm |
| Bredde: | 16.7 cm |
| Dybde: | 10.9 cm |
| Material: | Silikon |
| Produktvekt: | 0,16 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 357-67 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din