
| : | Mørkegrå |
| Sokkel: | GU10 |
| Watt: | 50W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 19,8 cm |
| Bredde: | 9,5 cm |
| IP-klassifisering: | IP65 |
| Material: | Aluminium |
| Produktvekt: | 1,1 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Utelampe: | Nedlys |
| Artikkel-ID: | 7704679 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din