
| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 14W |
| Høyde: | 31 cm |
| Lengde: | 44 cm |
| Dybde: | 18 cm |
| Lumen: | 750lm |
| Material: | Metall, plast |
| Kelvin: | 3650K |
| Produktvekt: | 0,55 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 4058075576193 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din