
| Sokkel: | E14 |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 2,3W |
| Høyde: | 12 cm |
| Diameter: | 8 cm |
| Lumen: | 70lm |
| Kelvin: | 1800K |
| Volt: | 230V |
| Produktvekt: | 0.013 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 4100314 |






Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din