
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | G9 |
| Watt: | 4W |
| Antall lyskilder: | 2 |
| Høyde: | 59 cm |
| Lengde: | 40 cm |
| Dybde: | 16 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Produktvekt: | 2,5 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 4002610-4002 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din