
| : | Hvit |
| Sokkel: | E27 |
| Watt: | 60W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Diameter: | 60 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Installasjon vegglampe: | Leveres med ledning og EU-støpsel |
| Material: | Papir, metall |
| Produktvekt: | 0.58 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 161020 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din