
| Batteritid: | 6-10h |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 1W |
| Høyde: | 27,5 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Ledningslengde: | 200 cm |
| Lumen: | 100lm |
| Material: | Marmor, glass |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvekt: | 1,2 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 580510 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din