Lys opp vinteren med denne sjarmerende julenissen i akryl med reinsdyr! Med 40 varmhvite LED-lys og detaljer som ski og nisselue sprer figurene både humor og julestemning. IP44-klassifiseringen gjør dem perfekte for både innendørs og utendørs bruk. En leken og stemningsfull dekorasjon som vil bli et elsket element i julebelysningen! Transformator inkludert med 5m hvit ledning og støpsel. Integrert LED-belysning.

| Farge: | RØD |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Nei |
| Bruk av julebelysning: | Utendørs |
| Høyde: | 23,5-24,5 cm |
| Bredde: | 23-26 cm |
| Dybde: | 9-15,5 cm |
| Ledningslengde: | 500 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 2,5lm |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2500K |
| Produktvekt: | 0.8 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 6239-103 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din