
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 12,2W |
| Høyde: | 160 cm |
| Bredde: | 16 cm |
| Lengde: | 16 cm |
| Ledningslengde: | 250 cm |
| Material: | metall/akryl |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 1.65 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell gulvlampe: | Dekorasjon |
| Artikkel-ID: | 19401-15 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din