
| Farge: | Klar |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Nei |
| Watt: | 2,9W |
| Antall lyskilder: | 10 |
| Lengde: | 730 cm |
| Material: | gummi |
| Kelvin: | 2000K |
| Produktvekt: | 1.4 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 108021 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din