
| Sokkel: | Integrert LED |
| Type solcellelampe: | Bærbar |
| Watt: | 0,5W |
| Høyde: | 26,5 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Ledningslengde: | 150 cm |
| Lumen: | 10lm |
| Material: | Metall, plast |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Produktvekt: | 0.43 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 483-37 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din