
| Farge: | Hvit |
| Sokkel: | E14 |
| Watt: | 25W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 13 cm |
| Diameter: | 15 cm |
| Ledningslengde: | 110 cm |
| Ledningslengde vinduslampe: | Kort ledning med støpsel |
| Material: | Glass, metall |
| På/Av: | Via veggbryter/dimmer |
| Produktvekt: | 0.329 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 6838-52-58 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din
Hei Eva!
Vi forstår at det kan være litt vanskelig når DCL-kontakten er inkludert på lampen. Det er mulig å bytte til en klassisk lampekontakt hvis du trenger det. Ta kontakt med vår support!
Hilsen Sandra