
| : | Svart |
| Høyde: | 1 cm |
| Bredde: | 1 cm |
| Lengde: | 500 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Material: | Gummi |
| Produktvekt: | 0,3 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 106927 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din