
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 11,4W |
| Høyde: | 40.5 cm |
| Bredde: | 15 cm |
| Lengde: | 20.5 cm |
| Lumen: | 1400 |
| Material: | aluminium, stål, plast |
| På/Av: | Bryter på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 0.65 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 901269 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din