
| Farge: | Svart |
| Oppheng: | Fast montering/Skrus opp |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Med fjernkontroll (inkludert) |
| Watt: | 36W |
| Høyde: | 5.5 cm |
| Bredde: | 86 cm |
| Lengde: | 58 cm |
| Lumen: | 3500 |
| Material: | metall, plast |
| Kelvin: | 2700-6500K |
| Produktvekt: | 1.79 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | G99284/06 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din