
| Batteritid: | 6-10h |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Godkjent for utendørs bruk: | Ja |
| Watt: | 5W |
| Høyde: | 53-124 cm |
| Diameter: | 25 cm |
| Ledningslengde: | 2 cm |
| IP-klassifisering: | IP54 |
| Lumen: | 40-410lm |
| Material: | Aluminium |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 2200/2700K |
| Produktvekt: | 6.2 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 7841-250 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din