
| Farge: | Antrasitt |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 11W |
| Høyde: | 9 cm |
| Diameter: | 30 cm |
| IP-klassifisering: | IP54 |
| Lumen: | 1180lm |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 0,8 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell Utelampe: | Bevegelsessensor |
| Artikkel-ID: | 676960142 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din