
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | 3-trinns dimbar med bryter |
| Watt: | 0,65W |
| Høyde: | 17,5 cm |
| Diameter: | 6 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 16/27/45Lm |
| Material: | Plast |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvekt: | 0,06 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 2406003 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din