
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 4,8W |
| Høyde: | 30,5 cm |
| Bredde: | 5,7 cm |
| Lengde: | 25,3 cm |
| Ledningslengde: | 1 cm |
| Lumen: | 400lm |
| Material: | ABs plastikk |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 3000-6500K |
| Produktvekt: | 0,2 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 4099854388552 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din