
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 34W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 150 cm |
| Diameter: | 35 cm |
| Lumen: | 4000 |
| Material: | Metall |
| Kelvin: | 2300+3000+4000K |
| Produktvekt: | 3,235 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell gulvlampe: | Dekorasjon |
| Artikkel-ID: | 426219132 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din