En dekorativ grønn girlander til dekorasjon innendørs eller utendørs. Plasser den rundt dørkarmen eller på benken ved inngangen.

| : | Grønn |
| Batteri: | Nei |
| Bruk av julebelysning: | Utendørs |
| Høyde: | 30 cm |
| Lengde: | 500 cm |
| Dybde: | 15 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 2,15 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 612-20 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din