
| : | Messing |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Watt: | 8W |
| Høyde: | 32 cm |
| Bredde: | 13 cm |
| Dybde: | 14 cm |
| Lumen: | 710lm |
| Installasjon vegglampe: | Fast montering/Skrus opp |
| Material: | Metall, glass, akryl |
| På/Av: | Via veggbryter/dimmer |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvekt: | 0,67 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 26253SB |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din