
| Sokkel: | GU10 mini |
| Watt: | 8W |
| Antall lyskilder: | 1 |
| Høyde: | 145 cm |
| Diameter: | 20 cm |
| Ledningslengde: | 170 cm |
| Lumen: | 250 |
| Material: | Metall |
| På/Av: | Dimmer på lampen |
| Kelvin: | 2700K |
| Produktvekt: | 2.9 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Modell gulvlampe: | Leselampe |
| Artikkel-ID: | 49656-80 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din