
| Farge: | Svart |
| Oppheng: | Henges på takkrok |
| Sokkel: | E14 |
| Dimbar: | Ja |
| Watt: | 15W |
| Antall lyskilder: | 6 |
| Høyde: | 136 cm |
| Bredde: | 91 cm |
| Dybde: | 20 cm |
| Ledningslengde: | 110 cm |
| Material: | Metall |
| Produktvekt: | 2.3 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 49675-80 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din