
| Farge: | Svart |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Nei |
| Bruk av julebelysning: | Utendørs |
| Høyde: | 240 cm |
| Bredde: | 120 cm |
| Dybde: | 120 cm |
| Ledningslengde: | 500 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Lumen: | 1,2lm |
| Material: | Plast / metall |
| Kelvin: | 2000-2100K |
| Produktvekt: | 5.05 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 4793-870 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din