
| Farge: | Rav |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Type solcellelampe: | Mark |
| Høyde: | 85 cm |
| Bredde: | 17 cm |
| Dybde: | 13 cm |
| Material: | Glass, metall |
| Produktvekt: | 0,41 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 479-86 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din