Skap en magisk julefølelse med denne sjarmerende mekaniske julepynten i form av et pariserhjul. Fargerike LED-lys og bevegelige deler gir den festlige scenen liv med glade vinterfester. En herlig detalj som sprer både nostalgi og glede i ditt julehjem! Drives av 3xAA-batterier (4,5V – ikke inkludert). Transformator følger med 1,8m sort ledning og plugg. Integrert LED-belysning.

| Farge: | Flerfarget |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Høyde: | 29 cm |
| Bredde: | 21 cm |
| Dybde: | 21 cm |
| Ledningslengde: | 180 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 0.9 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 3440-000 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din