
| Sokkel: | Integrert LED |
| Type solcellelampe: | Bærbar |
| Watt: | 0,06W |
| Høyde: | 31,5 cm |
| Diameter: | 18 cm |
| IP-klassifisering: | IP44 |
| Material: | ABS |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | LM2289YE |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din