Dekorativ lysstreng med 40 flerfargede LED duggdråper. Kan brukes til ulike dekorasjoner, f.eks. duker, blomsteroppsatser, i vinduer, på vegg etc. Sløyfen har innebygget timer, 6 timer på, 18 timer av, repeterer. 3 AA-batterier er ikke inkludert. Brennetid ca. 100 timer.

| Farge: | Flerfarget |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Ja |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Lysfargetone: | Flerfarget |
| Watt: | 0,6W |
| Lengde: | 400 cm |
| Ledningslengde: | 50 cm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 0,04 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 728-36 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din