Dekorativ lysstreng med 100 frostede LED duggdråper, chaserboks med 11 funksjoner. Velg mellom varmhvitt eller flerfarget lys. Kan brukes til ulike dekorasjoner til hverdags eller fest. Sløyfen er sølvfarget og 10 m lang. Leveres med 3 m gjennomsiktig ledning og støpsel.

| Farge: | Flerfarget |
| Sokkel: | Integrert LED |
| Batteri: | Nei |
| Bruk av julebelysning: | Innendørs |
| Lysfargetone: | Flerfarget |
| Watt: | 0,9W |
| Lengde: | 1000 cm |
| Ledningslengde: | 300 cm |
| Lumen: | 61lm |
| Material: | Plast |
| Produktvekt: | 0,11 kg |
| Produksjonsland: | CN |
| Artikkel-ID: | 456-28-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Norge leverer Bring pakken til deg.
365 dagers åpent kjøp – god tid til å bestemme seg.
Enkel retur: kontakt vår support for en returetikett. Returkostnaden er 149 NOK.
Produktet er lagt til i handlekurven din